Pielgrzymka rowerowa do Monasteru św. Onufrego w Jabłecznej wyrusza za:

  • 00 dni
  • 00 godz.
  • 00 min.
  • 00 sek.

Komunikaty

Kolejna cześć ważnych informacji:

Kategorie: Komunikaty

Kolejna cześć ważnych informacji dotycząca:

• Koszt uczestnictwa w pielgrzymce uzależniony jest od miejsca dołączenia do pielgrzymki. Dołączenie w pierwszym (trasa Ciechocinek-Płock) bądź drugim dniu (Płock-Warszawa) wynosi 60zł podczas, gdy w trzecim (trasa Warszawa-Siedlce) bądź czwartym dniu (Siedlce-Św. Góra Grabarka) – 50zł. Pełen pakiet wpisowego zawiera: ubezpieczenie od nww, koszulkę, plakietkę, zabezpieczenie techniczne rowerów, minimum jeden ciepły posiłek dziennie, wodę do picia oraz witaminy. Jednak w związku z ogromnym przestrzennym zasięgiem samej pielgrzymki+kosztami jej przygotowania oraz specyficznymi uwarunkowaniami wynikającymi z jej charakteru, wszelkie dodatkowe ofiary na rzecz Pielgrzymki są mile widziane. Kwotę można przekazać na miejscu lub wcześniej przelać na numer konta bankowego: 04 1160 2202 0000 0002 6559 2067. Proszę o dopisanie w tytule przelewu: imię i nazwisko pielgrzyma.

• W trakcie jazdy rowerem każdy pielgrzym powinien być ubrany w wygodny strój dostosowany do formy Pielgrzymki. Przed wejściem na Św. Górę Grabarkę zrobimy przystanek, podczas którego należy przebrać się w strój dostosowany do miejsca (mężczyźni: długie spodnie, koszulki zakrywające ramiona, kobiety: długie spódnice, koszulki zakrywające ramiona, nakrycie głowy).

• Zgodnie z deklaracją, śniadania i kolacje będą organizowane przez Proboszczów Parafii. Pomimo tego prosimy Was o zabranie postnego jedzenia na rzecz tych posiłków. Jeśli będzie taka potrzeba to wspólnie coś przygotujemy.

• Obiady będziemy jedli w plenerze. W związku z tym zwracamy się do Was z prośbą o zabranie postnego jedzenia (np. konserwy). Ze swojej strony zapewniamy wodę oraz podstawowy prowiant (pieczywo, dżem i inne).

• Wszystkie bagaże będą transportowane busem towarzyszącym pielgrzymce przez cały czas jej trwania.

• Wzorem poprzedniego roku planujemy wynajęcie autokaru powrotnego do Warszawy (17.08.2015 około 20:00-21:00 odjazd z św. Góry Grabarki). Bardzo proszę o zgłoszenie się osób zainteresowanych. Koszt biletu będzie ustalony na podstawie liczby pasażerów. Mam nadzieję, że podobnie jak rok temu cena wyniesie około 35 PLN. Opłata będzie przekazywana na miejscu kierowcy autokaru.

• Tradycyjnie będzie zorganizowany transport powrotny rowerów do Warszawy (dla chętnych). Z uwagi na szacowana liczbę rowerów do przewiezienia, przewidujemy wynajęcie dodatkowego auta, na którego wynajem będziemy Was prosić o wniesienie opłaty w wysokości 15-20 PLN / rower. Opłata będzie uiszczana na miejscu, przed transportem roweru.

Dodał: Michał Proszczuk

Dodaj komentarz